Additional information
| State | New |
|---|---|
| Mark | Hankook |
| Klasa | średnia |
| Number of tires on offer | 1 piece. |
| Model | Ventus V12 |
| Producent code | 8808563351698 |
| Tire width | 215 mm |
| Tire profile | 40 |
| Diameter | 18 " |
| EAN | 8808563351698 |
| Speed index | Y do 300 km/h |
| Load index | 89 – 580 kg |
| Rolling resistance | D |
| Grip on wet surfaces | C |
| Poziom hałasu zewnętrznego | A |
| Outside noise | 70 |
| Signature | 17/C16 |
You must be logged in to post a review.

























Reviews
There are no reviews yet.