VW PASSAT B8 PRZEŁĄCZNIKI PDC AWARYJNE 3G0927132A

Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| State | Used |
| Functions | emergency lights |
| Car type | Cars |
| Building side | front |
| Part quality (according to GVO) | O - original with the vehicle manufacturer's logo (OE) |
| Part number | 3G0927132A |
| Replacement part numbers | 3G0927132A |
| Catalog number of the original | 3G0927132A |
| Part manufacturer | Volkswagen OE |
| Signature |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.