OPONA BRIDGESTONE POTENZA RE050A 225/40R18 92Y

Dodatkowe informacje
| Stan | Nowy |
|---|---|
| EAN | 3286341692716 |
| Klasa | premium |
| Liczba opon w ofercie | 1 szt. |
| Model | Potenza RE050A1 |
| Kod producenta | 16927 |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 40 |
| Średnica | 18" |
| Marka | Bridgestone |
| Indeks prędkości | Y do 300 km/h |
| Kod EPREL | 381348 |
| Indeks nośności | 92 – 630 kg |
| Opór toczenia | D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 72 |
| Homologacja | * – BMW |
| Informacje dodatkowe | run flat, wzmocnienie (XL) |
| Sygnatura | 18/C20 |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.