Dodatkowe informacje
| Stan | Używany |
|---|---|
| Funkcje | szyberdach |
| Typ samochodu | 4×4/SUV, Samochody osobowe |
| Strona zabudowy | przód |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | O – oryginał z logo producenta pojazdu (OE) |
| Numer katalogowy części | 5G0959613A |
| Numery katalogowe zamienników | 5G0959613A |
| Numer katalogowy oryginału | 5G0959613A |
| Producent części | Volkswagen OE |
| Wersja | Europejska |
| Sygnatura |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.