Dodatkowe informacje
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | O – oryginał z logo producenta pojazdu (OE) |
| Producent części | Volkswagen OE |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Numer katalogowy części | 1K0820808A |
| Numer katalogowy oryginału | 1K0820808A |
| Sygnatura | 8T0260805E |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.