VW PASSAT B8 PRZEŁĄCZNIKI PDC AWARYJNE 3G0927132A

Dodatkowe informacje
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Funkcje | światła awaryjne |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Strona zabudowy | przód |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | O – oryginał z logo producenta pojazdu (OE) |
| Numer katalogowy części | 3G0927132A |
| Numery katalogowe zamienników | 3G0927132A |
| Numer katalogowy oryginału | 3G0927132A |
| Producent części | Volkswagen OE |
| Sygnatura |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.