Additional information
| Weight | 12.3 kg |
|---|---|
| State | Used |
| EAN | 3286340811514 |
| Klasa | premium |
| Number of tires on offer | 1 piece. |
| Model | Dueler H / P Sport |
| Producent code | 8115 |
| Tire width | 235 mm |
| Tire profile | 55 |
| Diameter | 19 " |
| Mark | Bridgestone |
| Speed index | V do 240 km/h |
| Kod EPREL | 382187 |
| Load index | 101 - 825 kg |
| Rolling resistance | D |
| Grip on wet surfaces | A |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Outside noise | 70 |
| Homologacja | MOExtended – Mercedes-Benz |
| Additional information | run flat |
| Signature |
You must be logged in to post a review.













Reviews
There are no reviews yet.