Additional information
| State | New |
|---|---|
| EAN | 3286340334112 |
| Klasa | premium |
| Number of tires on offer | 1 piece. |
| Model | Dueler H / P Sport |
| Producent code | 3341 |
| Tire width | 265 mm |
| Tire profile | 50 |
| Diameter | 19 " |
| Średnica zewnętrzna | 18.50" |
| Mark | Bridgestone |
| Speed index | Y do 300 km/h |
| Kod EPREL | 383201 |
| Load index | 110 – 1060 kg |
| Rolling resistance | D |
| Grip on wet surfaces | B |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Outside noise | 71 |
| Rodzaj | TL – bezdętkowe |
| Homologacja | AO – Audi |
| Additional information | wzmocnienie (XL) |
| Signature | 19/C23 |
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.