Additional information
| State | New |
|---|---|
| Mark | Continental |
| Klasa | premium |
| Number of tires on offer | 2 pcs. |
| Model | CROSS CONTACT UHP 255/55R19 111H |
| Tire width | 255 mm |
| Tire profile | 55 |
| Diameter | 19 " |
| EAN | 12345679 |
| Speed index | H do 210 km/h |
| Load index | 111 – 1090 kg |
| Signature | 19/C24 |
You must be logged in to post a review.























Reviews
There are no reviews yet.